Zakładowa Kontrola Produkcji

Zakładowa Kontrola Produkcji

Szkolenia z zakresu Zakładowej Kontroli Produkcji

 • 200,00 zł

  Szkolenie z zakresu podstaw wiedzy związanej z Zakładową Kontrolą Produkcji. Szkolenie przeznaczone dla wszystkich pracowników związanych z procesem produkcji wyrobu budowlanego.

  200,00 zł
 • 600,00 zł

  Szkolenie z zakresu wiedzy związanej z Zakładową Kontrolą Produkcji skierowane do osób pełniących funkcję Pełnomocnika systemu ZKP. Szkolenie stanowi uzupełnienie wiedzy związanej z Podstawami ZKP.

  600,00 zł
 • 600,00 zł

  Szkolenie z zakresu wiedzy związanej z Zakładową Kontrolą Produkcji skierowane do osób pełniących funkcję Audytora wewnętrznego ZKP. Szkolenie stanowi uzupełnienie wiedzy związanej z Podstawami ZKP.

  600,00 zł
 • 400,00 zł

  Szkolenie z zakresu wiedzy związanej z Zakładową Kontrolą Produkcji skierowane do osób obsługujących urządzenia związane z bezpośrednią produkcją wyrobów budowlanych (Operatorzy). Szkolenie stanowi uzupełnienie wiedzy związanej z Podstawami ZKP.

  400,00 zł
 • 330,00 zł

  Szkolenie z zakresu wiedzy związanej z Zakładową Kontrolą Produkcji skierowane do osób obsługujących urządzenia związane z zasilaniem maszyn produkujących wyroby budowlane (Operatorzy). Szkolenie stanowi uzupełnienie wiedzy związanej z Podstawami ZKP.

  330,00 zł
 • 300,00 zł

  Szkolenie z zakresu wiedzy związanej z Zakładową Kontrolą Produkcji skierowane do osób bezpośrednio odpowiedzialnych za magazynowanie i wydawanie wyrobów budowlanych do klienta lub na środki transportu. Szkolenie stanowi uzupełnienie wiedzy związanej z Podstawami ZKP.

  300,00 zł
 • 200,00 zł

  Szkolenie z zakresu wiedzy związanej z Zakładową Kontrolą Produkcji skierowane do osób bezpośrednio odpowiedzialnych za transportowanie środki transportu wyrobów budowlanych do klienta. Szkolenie stanowi uzupełnienie wiedzy związanej z Podstawami ZKP.

  200,00 zł
 • 550,00 zł

  Szkolenie z zakresu wiedzy związanej z Zakładową Kontrolą Produkcji skierowane do osób nadzorujących pracę zakładu produkcyjnego. Szkolenie stanowi uzupełnienie wiedzy związanej z Podstawami ZKP.

  550,00 zł
 • 380,00 zł

  Szkolenie z zakresu wiedzy związanej z Zakładową Kontrolą Produkcji skierowane do osób odpowiedzialnych za zaopatrzenie zakładu produkcyjnego w surowiec do produkcji. Szkolenie stanowi uzupełnienie wiedzy związanej z Podstawami ZKP.

  380,00 zł
 • 350,00 zł

  Szkolenie z zakresu wiedzy związanej z Zakładową Kontrolą Produkcji skierowane do osób odpowiedzialnych za poprawne działanie urządzeń do produkcji wyrobów budowlanych. Szkolenie stanowi uzupełnienie wiedzy związanej z Podstawami ZKP.

  350,00 zł
 • 500,00 zł

  Szkolenie z zakresu wiedzy związanej z Zakładową Kontrolą Produkcji skierowane do osób kontrolujących jakość produkowanych wyrobów i surowców do produkcji. Szkolenie stanowi uzupełnienie wiedzy związanej z Podstawami ZKP.

  500,00 zł
Wyświetla od 1 do 11 z 11 produktów